#31 – Pożar sadzy w przewodzie kominowym

10.04.2026 – Łodygowice, ul. Wierzbowa

O godz. 20:47 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym. Zadania przybyłych zastępów polegały na wygaszeniu paleniska oraz ugaszeniu sadzy w kominie. Budynek sprawdzono przy pomocy kamery termowizyjnej oraz miernika wielogazowego.

Siły i środki:
OSP Łodygowice (GBA-Rt, GCBA)
JRG Żywiec (GBA)
KP Łodygowice