III Konferencja Bezpieczeństwa

Wczoraj zakończyła się dwudniowa „III Konferencja Bezpieczeństwa” organizowana z okazji Dnia Zapobiegania Utonięciom przez Wodne Pogotowie Ratunkowe Oddział Żywiec i Klub Żeglarski „Halny” Bielsko-Biała. Konferencja była podzielona na panel wykładowy i panel praktyczny. Główną tematyką była koordynacja lokalnych służb działających wokół zbiorników Tresna i Porąbka.
 
Zaproszenie otrzymały wszystkie służby, które podejmują działania ratownicze na terenie Jeziora Żywieckiego i Międzybrodzkiego, co pozwoliło na wymianę doświadczeń i integrację.
 
Dziękujemy za zaproszenie!