Akcja Honorowego Krwiodawstwa – 01.02.2015

W dniu 01.02.2015r. została zorganizowana w Łodygowicach na Placu Wolności kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Wśród oddających krew nie zabrakło strażaków ochotników z naszej jednostki. Punktualnie o godzinie 9:00 nasz samochód bojowy pojawił się na Placu Wolności. W tej akcji honorowego krwiodawstwa wzięło udział 8 druhów i jedna druhna. Wszyscy oddali po 450ml życiodajnego płynu, co w sumie dało przeszło 4 litry krwi. Nie była to pierwsza i zapewne nie będzie to ostatnia akcja honorowego krwiodawstwa z udziałem naszej jednostki. Z niecierpliwością czekamy na następną akcję, która najprawdopodobniej odbędzie się w dniu 26.04.2015r. W imieniu organizatorów już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w ten szczytny cel.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć więcej zdjęć.