KALENDARZ STRAŻACKI NA ROK 2015

Drodzy Mieszkańcy Łodygowic!!!
Jak co roku w pierwszych dniach miesiąca grudnia strażacy z OSP Łodygowice rozprowadzają wśród mieszkańców sołectwa Łodygowice strażackie kalendarze.
Akcja rozprowadzania kalendarzy wśród mieszkańców ma na celu promocję naszej jednostki, oraz pozyskanie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na cele statutowe. Darowizny otrzymane od mieszkańców podczas tegorocznej akcji, zostaną przeznaczone na zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego.(wymiana jednego z lekkich pojazdów na nowy, bardziej wyspecjalizowany)
Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i miłe przyjęcie podczas naszej wizyty. Jednocześnie deklarujemy dalszą gotowość bojową o każdej porze dnia i nocy, a także chęć współpracy, zwłaszcza podczas wydarzeń społeczno - kulturalnych na terenie naszego sołectwa.

STRAŻACY Z OSP ŁODYGOWICE