Podaruj Kroplę Miłości - Akcja Honorowego Krwiodawstwa

W dniu 09.02.2014r. została zorganizowana przez Parafię w Łodygowicach Dolnych Akcja Honorowego Krwiodawstwa pod hasłem PODARUJ KROPLĘ MIŁOŚCI. Wśród oddających krew po raz kolejny nie zabrakło strażaków z naszej jednostki. Na Walnym Zebraniu, które odbyło się w przeddzień akcji honorowego krwiodawstwa podczas dyskusji zachęciliśmy strażaków do oddania krwi. Ustaliliśmy że stpotykamy się o godzinie 08:30 w remizie, przebieramy się w koszarówki a następnie udajemy się samochodami na Plac Wolności w celu oddania krwi.
W sumie krew oddało 9-ciu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łodygowicach. Byli to:
dh Kubica Krzysztof
dh Czerwiński Maksymilian
dh Kuszczak Tomasz
dh Dudys Michał
dh Juraszek Jarosław
dh Kubica Jakub
dh Kubica Stanisław
dh Barcik Michał
dh Michalski Wojciech

W sumie podczas tej akcji oddaliśmy 4 litry krwi. Powstała u nas grupa strażaków, która chętnie oddają krew, dlatego już teraz wiemy iż na kwietniowej akcji honorowego krwiodawstwa nie zabraknie również naszych zastępów.