NA SPORTOWO - STRAŻACKI TURNIEJ PIŁKARSKI W GOGOLINIE

Sportowe emocje, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła strażakom, którzy wzięli udział w Turnieju Drużyn Strażackich o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w halowej piłce nożnej, zorganizowanym w sobotę, 22 lutego w Gogolinie.
Nasza jednostka po raz kolejny miała przyjemność uczestniczyć w turnieju, dzięki zaproszeniu przesłanym przez Władze Miasta Gogolin wraz z zaprzyjaźnioną jednostą OSP Gogolin. Oprócz naszej drużyny na hali sportowej w Gogolinie rywalizowały drużyny z sześciu jednostek OSP: OSP Gogolin, OSP Obrowiec, OSP Kamień Śląski, OSP Zakrzów, OSP Odrowąż, OSP Górażdże oraz z jedna drużyna z PSP Krapkowice.
W godzinach od 9.30 do 14.00 hala im. B. i Z. Blautów w Gogolinie wypełniła się zarówno zawodnikami, jak i kibicami żądnymi sportowych emocji. Turniej odbył się jak zwykle w świetnej, przyjacielskiej atmosferze. Uczestnicy zacięcie rywalizowali ze sobą, dobrze się przy tym bawiąc.

Dziękujemy wszystkim drużynom za rywalizacje i świetną atmosferę, drużynie z OSP Odrowąż gratulujemy zwycięstwa a zaprzyjaźnionej jednostce OSP Gogolin dziękujemy za serdeczną gościnność i przyjemnie spędzony czas.