OBÓZ MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH - JAROSŁAWIEC 2011

W dniach 24.06-09.07.2011r. trzech członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z naszej jednostki szkoliło się podczas obozu strażackiego w miejscowości Jarosławiec nad morzem Bałtyckim.
Podczas dwutygodniowego turnusu uczestnicy obozu zdobylwali wiedzę z zakresu znajomości sprzętu pożarniczego, techniki gaszenia pożarów, udziału w zawodach sportowo-pożarniczych oraz udzielania pierwszej pomocy. Wszystkie osoby, które po raz pierwszy brały udział w obozie musiały przejść obozowy chrzest.
W ostatnim dniu obozu dh Joanna Okrzesik oraz dh Piotr Wawrzeszkiewicz zdali z wynikiem pozytywnym egzamin na Członków MDP, natomiast dh Katarzyna Mieszczak ukończyła kurs Instruktora MDP.
Oprócz uczestników obozu dwie osoby z naszej jednostki pojechali na obóz jako opiekunowie. Dh Andrzej Kucharczyk pełnił funkcję opiekuna Plutony III, natomiast dh Jarosław Juraszek pełnił funkcję oficera dyżurnyego obozu.