PIŁKARSKIE ZMAGANIA STRAŻAKÓW

W dniu 06.03.2010r. reprezentacja naszej jednostki uczestniczyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Strażackich w Gogolinie, na który zostaliśmy zaproszeni
przez Burmistrza Gogolina Pana Joachima Wojtala.
W turnieju wzięło udział pięć drużyn z gogolińskich jednostek ochotniczych straży pożarnych, jednostka zawodowa z KP PSP z Krapkowic oraz nasza drużyna. Ze względu na dużą ilość drużyn rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy:
GRUPA I:
OSP Zakrzów
OSP Odrowąż
OSP Górażdże
PSP Krapkowice
GRUPA II:
OSP Obrowiec
OSP Łodygowice
OSP Gogolin

Do półfinału kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z grupy. W meczu o trzecie miejsce spotkała się nasza drużyna z drużyną z Gogolina. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Gogolina gratulujemy im i dziękujemy za sportową rywalizację.
W finale spotkały się jednostki OSP Odrowąż i OSP Górażdże, Mecz po zaciętej rywalizacji zakończył się wynikiem 2:0 dla Odrowąża i ta drużyna otrzymała Puchar Prezesa Zarządu OSP RP w Gogolinie.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Burmistrzowi za zaproszenie a drużyną za dobrą zabawę i sportową rywalizację.