PIŁKARSKIE ZMAGANIA STRAŻAKÓW

W dniu 26.02.2011r. reprezentacja naszej jednostki uczestniczyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Strażackich w Gogolinie, na który zostaliśmy zaproszeni przez Burmistrza Gogolina Pana Joachima Wojtala. W turnieju wzięło udział pięć drużyn z gogolińskich jednostek ochotniczych straży pożarnych, jednostka zawodowa z KP PSP z Krapkowic oraz nasza drużyna. Ze względu na dużą ilość drużyn rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy:
GRUPA I:
OSP Gogolin
OSP Górażdże
PSP Krapkowice
OSP Łodygowice
GRUPA II:
OSP Kamień Śląski
OSP Odrowąż
OSP Obrowiec
OSP Gogolin

Do rozgrywek finałowych kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z grupy. Niestety zarówno nam jak i drużynie z Gogolina nie udało się zakwalifikować do półfinałów.
W finale spotkały się jednostki PSP Krapkowice i OSP Górażdże. Mecz finałowy po zaciętej rywalizacji między drużynami i po kilku seriach rzutów karnych wygrała drużyna z Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Burmistrzowi za zaproszenie a drużyną za dobrą zabawę i sportową rywalizację.