GMINNE ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 09.03.2010r. w Domu Strażaka w Łodygowicach odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział 33 uczestników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach odbywających się w szkołach i jednostkach OSP z terenu naszej gminy. Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
W poszczególnych kategoriach wiekowych naszą jednostkę reprezentowali następujące druhny i druhowie:
Aleksandra Mieszczak
Joanna Okrzesik

Katarzyna Mieszczak
Anna Oczko
Konrad Okrzesik

SZKOŁA ŚREDNIA
Gryga Elżbieta
Gryga Karolina
Maślanka Jolanta

Dziękujemy bardzo naszym druhom za przygotowanie się do turnieju i za godne reprezentowanie naszej jednostki w eliminacjach gminnych.
Po napisaniu testu pisemnego, osoby, które zdobyły największą ilość punktów zakwalifikowały się do finału ustnego. Po wielu dogrywkach i zaciętej rywalizacji w finale ustnym udało się wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych, którzy będą reprezentowali naszą gminę w eliminacjach powiatowych w dniu 24 marca 2010r. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostali nimi:

SZKOŁA PODSTAWOWA - SARA BARCIK reprezentantka
Szkoły Podstawowej nr 1 w Łodygowicach

GIMNAZJUM - KATARZYNA MIESZCZAK- reprezentantka
OSP Łodygowice

SZKOŁA ŚREDNIA - JUSTYNA TRUCHAN reprezentantka
OSP Zarzecze.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.

TEST PISEMNY

LOSOWANIE KOLEJNOŚCI ODPOWIEDZI W FINALE USTNYM