GMINNE ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 02.03.2011r. w Domu Strażaka w Łodygowicach odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział 39 uczestników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach odbywających się w szkołach i jednostkach OSP z terenu naszej gminy. Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
W poszczególnych kategoriach wiekowych naszą jednostkę reprezentowali następujące druhny i druhowie:

Kamil Chaiński
Rafał Jaroszek
Joanna Okrzesik

Katarzyna Mieszczak
Anna Oczko
Piotr Wawrzeszkiewicz

SZKOŁA ŚREDNIA
Gryga Karolina
Joanna Januła
Maślanka Jolanta

Dziękujemy bardzo naszym druhom za przygotowanie się do turnieju i za godne reprezentowanie naszej jednostki w eliminacjach gminnych.
Po napisaniu testu pisemnego, osoby, które zdobyły największą ilość punktów zakwalifikowały się do finału ustnego. Po zaciętej rywalizacji w finale ustnym udało się wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych, którzy będą reprezentowali naszą gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w Pewli Małej w dniu 08 kwietnia 2011r. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostali nimi:

SZKOŁA PODSTAWOWA - Joanna Okrzesik - reprezentantka

GIMNAZJUM - KATARZYNA MIESZCZAK - reprezentantka

SZKOŁA ŚREDNIA - Joanna Januła - reprezentantka
OSP Łodygowice

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.
Opiekunowi MDP - druhowi Tomaszowi Góra dziękujemy za znakomite przygotowanie młodzieży do eliminacji gminnych.

TEST PISEMNY

FINAŁ USTNY