] OSP Łodygowice

MŁODZIEŻOWE DRUŻYNY POŻARNICZE NA START

W dniu 14.06.2014r. na boisku sportowym w Świnnej odbyły się VIII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wzięło udział 14 drużyn z jednostek OSP z trenu powiatu żywieckiego - 5 sekcji dziewcząt oraz 9 sekcji chłopców. Naszą jednostkę na zawodach powiatowych reprezentowała sekcja MDP Chłopcy - zwycięzcy ubiegłorocznych gminnych zawodów pożarniczych. W zawodach udział wzięła również sekcja MDP Dziewczyny z OSP Pietrzykowice, która również reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych.
Zawody zostały rozegrane w 2 konkurencjach:
1) Sztafeta pożarnicza 7x50 metrów
2) Ćwiczenie bojowe

Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej oraz obfitych opadów deszczu zawody przebiegły w zaciętej i sportowej rywalizacji. W klasyfikacji końcowej nasza drużyna zajęła 4 miejsce, natomiast drużyna OSP Pietrzykowice - 2 miejsce.
Serdecznie dziękujemy Młodzieżowym Drużynom Pożarniczym z OSP Łodygowice i OSP Pietrzykowice za godne reprezentowanie naszej Gminy w zawodach powiatowych.