Dołącz do nas! Zostań strażakiem!

Mając na względzie ochotniczy charakter służby w OSP obserwujemy spadek zainteresowania wstąpieniem w nasze szeregi. Niestety staje się to zjawiskiem ogólnokrajowym, z którym boryka się mnóstwo stowarzyszeń. W dłuższej perspektywie może to skutkować niskimi stanami osobowymi wyjeżdzających zastępów, a także zmniejszenia poziomu bezpieczeństwa w naszej miejscowości. 

Dlatego właśnie Ochotnicza Straż Pożarna w Łodygowicach ogłasza nabór do jednostki. Szukamy każdego, bez względu na płeć i wiek, bez względu na wykształcenie, wykonywany zawód czy system pracy. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, na którym opowiemy o naszej służbie dla społeczności lokalnej, zaprezentujemy nasz sprzęt i umiejętności, a także odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Zapraszamy!