Dotacja z UE – 23.01.2015

“Nie tylko gasimy pożary – OSP Łodygowice w trosce o rozwijanie turystyki i aktywności społeczności lokalnej oraz promowanie i oznakowanie lokalnego dziedzictwa historycznego poprzez stworzenie miejsc ukazujących dobytek historyczny oraz pozwalających na organizowanie imprez kulturalnych integrujących społeczność lokalną”

Po długich oczekiwaniach na rozpatrzenie wniosku o przyznanie dotacji, po kilku nieprzespanych nocach spowodowanych pisaniem uzupełnień do wniosku – UDAŁO SIĘ – w piątek 23.01.2015r. przedstawiciele naszej jednostki udali się do Katowic – do siedziby Urzędu Marszałkowskiego w celu podpisania umowy o dofinansowanie. Setki podpisów i parafek na umowie dały nam zielone światło do dalszych działań w ramach projektu. Tym samym przez ostatnie dwa tygodnie, pełne zaangażowanie, zakres wykonanych prac i czas spędzony w remizie potwierdził, iż dla niejednego z nas Remiza to drugi dom.

Jako zwiastun projektu dodajemy kilka zdjęć – szczegóły przedstawimy już niebawem natomiast już dziś dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu . . .