Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom

DWA PIERWSZE MIEJSCA NASZE!

Dziś 9 druhów z naszej młodzieży reprezentowało jednostkę w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Spośród nich aż 4 osoby stanęły na podium!
Kategoria I–III:
1 miejsce – Emilka
2 miejsce – Marysia
3 miejsce – Milenka

Kategoria szkół ponadpodstawowych:
1 miejsce – Sebastian

To pokazuje, jak ogrom pracy i zaangażowania wkładają nasi młodzi druhowie!
 
A teraz nie zwalniamy tempa — zwycięzcy awansowali do etapu powiatowego, gdzie będziemy dalej walczyć o najwyższe miejsca!