Kalendarze 2017

Tradycyjnie w pierwszych dniach grudnia, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łodygowicach, rozprowadzają wśród mieszkańców kalendarze strażackie.

Akcja rozprowadzania kalendarzy wśród mieszkańców ma na celu promocję jednostki oraz pozyskanie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na cele statutowe. Darowizny otrzymane podczas tegorocznej akcji, zostaną przeznaczone na doposażenie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Do kalendarza dołączona jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego jaką jest Ochotnicza Straż Pożarna w Łodygowicach.

Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i miłe przyjęcie podczas naszej wizyty. Jednocześnie deklarujemy dalszą gotowość bojową o każdej porze dnia i nocy, a także chęć współpracy podczas wydarzeń społeczno – kulturalnych na terenie naszego sołectwa.

STRAŻACY Z OSP ŁODYGOWICE