Kalendarze 2016

Tradycyjnie w pierwszych dniach grudnia, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łodygowicach, rozprowadzają wśród mieszkańców kalendarze strażackie. Jest to kalendarz jubileuszowy gdyż, w 2016 roku nasza jednostka będzie obchodziła 120-lecie istnienia.

Akcja rozprowadzania kalendarzy wśród mieszkańców ma na celu promocję jednostki, oraz pozyskanie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na cele statutowe. Darowizny otrzymane podczas tegorocznej akcji, zostaną przeznaczone na zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego (wymiana jednego z lekkich pojazdów na nowy, bardziej wyspecjalizowany).

Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i miłe przyjęcie podczas naszej wizyty. Jednocześnie deklarujemy dalszą gotowość bojową o każdej porze dnia i nocy, a także chęć współpracy podczas wydarzeń społeczno – kulturalnych na terenie naszego sołectwa.

STRAŻACY Z OSP ŁODYGOWICE