Zarząd oddziału Gminnego Związku OSP RP informuje iż w dniu 06.04.2017r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Biernej odbędą się Gminne Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W bieżącym roku turniej będzie odbywał się pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom i zna zasady udzielenia pierwszej pomocy”. Materiały do tegorocznej edycji turnieju można pobrać poniżej. Jednocześnie są to materiały na turniej powiatowy, do którego zakwalifikują się zwycięscy poszczególnych kategorii wiekowych i który odbędzie się w dniu 13.04.2017r. w GEOPARKU w Glince. Eliminacje środowiskowe prosimy przeprowadzić do dnia 06.04.2017r.
W celach organizacyjnych prosimy o dostarczenie listy zakwalifikowanych osób w dniu turnieju do godz. 8:30, natomiast rozpoczęcie turnieju nastąpi o godz. 9:00.
Przypominamy iż każda szkoła / każde OSP może zgłosić do turnieju maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii wiekowej tj. w kategorii szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie. W tym roku organizatorzy w ramach eliminacji ustnych przewidują również zadania praktyczne dotyczące udzielania pierwszej pomocy.