Recertyfikacja uprawnień Ratownika

Wczoraj sześciu naszych strażaków udało się do Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach na egzamin z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy celem przedłużenia ważności uprawnień ratownika. Wszyscy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny z wynikiem pozytywnym i tym samym mogą wykonywać medyczne działania ratownicze przez kolejne 3 lata. Gratulujemy!