Sobota z WEBER RESCUE

W związku z tym, że przymierzamy się do zakupu zestawu narzędzi hydraulicznych na nasz nowy samochód, zaprosiliśmy do siebie przedstawiciela firmy AIR PRESS, będącej dystrybutorem sprzętu austriackiej firmy Weber Rescue na naszym terenie. Była to znakomita okazja do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych urządzeń i ich parametrami. Jednocześnie poszukiwaliśmy odpowiedniej konfiguracji jaką chcielibyśmy operować podczas działań ratowniczych. Po dwu godzinnym omówieniu pełnej gamy sprzętu jaką dysponował bus pokazowy firmy AIR PRESS przeszliśmy do ćwiczeń praktycznych, kontynuując zdobywanie potrzebnej wiedzy i doskonalenie technik.

Jesteśmy pełni optymizmu co do urządzeń firmy Weber Rescue. Wszyscy uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie i poszerzyli swoje umiejętności. Dlatego też serdecznie dziękujemy za skorzystanie z kompleksowej wiedzy doradczej i szkoleniowej zarówno pana Krzysztofa Białowąs z firmy AIR PRESS jak i naszego kolegi z małopolski dh Marcina Chuchro.