MDP Łodygowice
Dziś bierzemy udział w Powiatowym Dniu Strażaka w Żywcu. Wkrótce więcej informacji bo to nie jedyne przedsięwzięcie, w którym nasza jednostka bierze udział.
MDP Łodygowice
Plany na najbliższa sobotę?
Mamy!
*Gala Floriany
*Powiatowy Dzień Strażak
#INTERGRACJA

W piątkowy wieczór wyruszyliśmy w drogę! Z pod remizy, podzieleni na dwie grupy, z mapą w dłoni podążaliśmy do wyznaczonego celu. Po dotarciu na miejsce rozpaliliśmy ognisko I przygotowaliśmy kiełbaski! Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę. Graliśmy między innymi w "4 w linia", "Poszukiwacz" oraz "Ziemniaka" Późnym wieczorem po zabezpieczeni paleniska zakwaterowaliśmy się w domku gdzie całą drużyną do późna graliśmy w planszówki! Nie obyło się bez obowiązków. Wieczorem wyznaczony został Śniadaniowy - jego zadaniem było przygotowanie posiłku rano. Część osób została Wartownikami odpowiedzialnymi za pilnowania naszego "obozu" i kominka.
Do zobaczenia 18 maja!
#zbiórka

Druh Adam - ratownik z naszej jednostki opowiadał nam jak zaopatrzyć złamania. Dysponowaliśmy szynami Kramera oraz uczyliśmy się jak radzić sobie metodą "domową" gdy nie posiadamy specjalnego sprzętu. Ponadto utrwaliliśmy etapy podejścia i udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu

Dziękujemy dh Adamowi za poświęcony czas!
Dziś urodziny obchodzi dh Paulina - dowódca 🚒🔥

Z tej okazji chcemy Ci życzyć droga Paulino wszystkiego dobrego: dużo zdrowia, radości, miłości. Aby uśmiech którym zarażasz na zbiorkach nigdy nie zniknął z twojej twarzy. Cierpliwości wobec drużyny XD. Działaj! 💯lat!