Namiot pneumatyczny w OSP Łodygowice! – realizacja ostatniej części Funduszu Sołeckiego

Prezentujemy najnowszy sprzęt pozyskany w ramach funduszu sołeckiego. Jest to namiot pneumatyczny NPS 27 wraz z nagrzewnicą. Jego powierzchnia to 27m2.

Zastosowanie takiego namiotu jest bardzo szerokie. Może on być użyty jako namiot ratowniczy podczas prowadzonych działań jako schronienie dla osób, które np. straciły dach nad głową w wyniku pożaru lub klęski żywiołowej. Może być wykorzystany jako namiot medyczny podczas zdarzeń z dużą liczbą poszkodowanych bądź zaadoptowany na potrzeby samych strażaków podczas długotrwałych działań ratowniczo-gaśniczych. Ponadto będzie mógł być sprawiany przez MDP Łodygowice podczas organizowanych przedsięwzięć z młodzieżą.

Za dostarczenie sprzętu serdecznie dziękujemy SUPRON 1!