OLC FIRE znowu w Łodygowicach

Dzień Kobiet z OLC FIRE w Łodygowicach.
W dniu 8 marca kolejny raz zawitała do Nas firma OLC FIRE wraz z trenażerem LPG, czyli specjaliści na skale krajową m. in. z zakresu teorii spalania, gaszenia pożarów i taktyki działań ratowniczo – gaśniczych, gdzie pod czujnym okiem zdobywaliśmy nową wiedzę i umiejętności. Szkolenie dotyczyło zwiększenia świadomości zachowań w sytuacji zdarzeń związanych z LPG oraz rozwój umiejętności reagowania podczas zdarzeń awaryjnych w obrębie LPG przy wykorzystaniu mobilnego trenażera LPG. Serdeczne podziękowania ślemy w kierunku OLC FIRE i wszystkich instruktorów – bez nich nie było by to możliwe. Wasza wiedza i jakże właściwy sposób jej przekazania z pewnością zaowocuje w działaniach gaśniczych prowadzonych przez uczestników szkolenia w realnych pożarach zbiorników LPG oraz w ich obrębie. Za pomoc w organizacji dziękujemy

Kameleon – sala bankietowa oraz LKS Słowian Łodygowice oraz wszystkim Wam, uczestnicy szkolenia. Panująca atmosfera sprzyjała nabywaniu nowej wiedzy, a nowe kontakty być może poskutkują kolejnymi warsztatami w innych regionach naszego województwa.