Wycieczka młodzieży do Aqua Parku

W dniu 20 czerwca 2015r. o godzinie 7:00 działające przy naszej jednostce Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze dziewcząt oraz chłopców wraz z opiekunami zostały zaalarmowane i zadysponowane na ul Dobrego Pasterza, w Krakowie gdzie cała grupa licząca 40 osób mogła wziąć udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych w Parku Wodnym. Miłośnicy aktywnego pływania mogli sprawdzić swoje umiejętności w basenie pływackim bądź rekreacyjnym, zmagać się z morską falą, korzystać z wysp z jacuzzi czy rwącej rzeki. Najmłodszym najbardziej do gustu przypadły zjeżdżalnie, starszym gra w siatkówkę wodną. Wszyscy uczestnicy wyjazdu zrelaksowani, po chwilach mile spędzonych w nieckach basenowych mieli udać się na krótki spacer po Krakowie, jednak niesprzyjające warunki pogodowe popsuły te plany. W ramach rekompensaty oraz uzupełnienia wartości energetycznych udaliśmy się do remizy, do lokalu Kebab&Chicken.

Wycieczka została zorganizowana w ramach pracy z Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi jako podziękowanie za udział i zaangażowanie młodzieży w tegorocznych Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.
Zdjęcie: Wioleta Habdas