Pierwszy sprzęt z funduszu sołeckiego już w remizie!

Niezmiernie miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pierwszą część sprzętu z naszego projektu “Bezpiecznie w Łodygowicach – zakup sprzętu medycznego ratującego życie” realizowanego z Funduszu Sołeckiego w 2021 r.
 
Sprzęt, o którym mowa to trzy Automatyczne Defibrylatory Zewnętrzne (AED). Jeden z nich już trafił na wyposażenie naszego samochodu ratowniczo-gaśniczego, natomiast pozostałe dwa będą rozlokowane na terenie miejscowości – budynek Gminnego Ośrodka Kultury przy kościele Św. Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach, natomiast drugi na budynku Urzędu Gminy Łodygowice. Defibrylatory te będą umieszczone w kapsułach chroniących je przed czynnikami zewnętrznymi i mogą zostać użyte do ratowania życia przez Was, drodzy mieszkańcy.
 
Poinformujemy Was jak tylko urządzenia zostaną zamocowane na budynkach oraz przedstawimy formę szkoleń jaką przygotowaliśmy dla naszej społeczności lokalnej z użycia AED.
 
Za dostarczenie powyższego sprzętu ratującego życie serdecznie dziękujemy firmie AEDMax.pl. Kontakt, doradztwo i sprzęt na najwyższym poziomie!
Pozdrawiamy!